Povedali o nás


Pán Briestenský, ďakujem. Vyzerá to tak, že ste odviedli dobrú prácu a som rád, že som si vybral vašu firmu. Želám Vám všetko dobré a veľa šťastia.

S úprimným pozdravom M. Bdzoch

 

Pán Briestenský, firma ktorá bude stavať vrchnú stavbu bola obzrieť a premerať základovú dosku a odchýlky. Veľmi Vás chválili. Ostávam s pozdravom.

M. Zaremba s rodinou

 

Krátke hodnotenie dodávky základov + realizácia doplnkových malých stavieb. - S dodávkou základov som nadmieru spokojný, kvalita povrchovej úpravy tým že drátkobetón bol dobre zavibrovany a vznikol idealne rovny povrch usetrila 1 den prac pri neskorsom osadzovani drevennych stien-nebolo treba brusit. Kvalita debnenia, prac, rychlost vsetko naozaj k plnej spokojnosti. Vysledok je podla mna excelentna zakladova doska zalozena na penovom skle. Drobnosti, ktore by potrebovali su - nenechat zaklady pri sokloch zahrabane zeminou, ktora zmrzla, a bolo ju nutne neskor pracne odstranovat. Nedotiahnutie napojenia drenaze do vsakovacej jamy, co sme nakoniec takisto doriesili. Trocha strateny 4. bleskozvod:-) Dakujem za kvalitnu robotu

S pozdravom Peter Hecko

 

Chceli by sme sa podakovat firme Ecozaklady za rychlu a vysoko profesionalnu realizaciu zakladovej dosky, vybornu komunikaciu s nami aj s dodavatelom drevostavby. Musim vyzdvihnut aj korektne jednanie. Zelame Vam vela spokojnych zakaznikov!

S pozdravom Mgr. Guothova Janka

 

Z môjho hľadiska som bol spokojný. Komunikácia, realizácia, ústretovosť a neposlednom rade aj cena- spokojnosť, budem odporúčať spoluprácu s vami. Rozhodnutie postaviť základy na penovom skle mi vychadza ako super alternatíva ku klasike, keďže rozdiel v cene je vzhľadom na porovnanie vlastností zanedbateľný. Reálne hodnotenie ukáže až čas a som zvedavý aké bude:-)

S pozdravom Pavel Haluška

 

Zdravim Vas p. Briestensky, ďakujem za kvalitne odvedenú robotu a teším sa na spoloční posedenie pri káve na terase.

S pozdravom Ďurian

Ta Vás pozdravuje z toteho Východu a šumne Vám dzekujeme za Vašu robotu. Prepáčte že som si na Vás spomenul až po takomto dlhom čase ale o to sdrdečnejšie. Viem že už som Vám raz písal ale základ je Základ. Chlapci ešte raz ďakujeme.

Dominika Lucia a Matúš Zaremba

Vyjadrite aj vy svoj názor

Invalid Input
Invalid Input
Súhlas so spracovaním osobných údajov je povinný
Na základe Zákonu č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov po vyplnení cenovej ponuky súhlasíte s uchovaním osobných údajov a dávate súhlas so zasielaním propagácie ohľadom našej firmy.
Invalid Input

Na predaj ecozaklady.sk

  • + realizačné materiály
  • + rozpočtový systém na predaj základových dosiek
  • + zaučenie
  • + 2x web na predaj penového skla
  • + s.r.o. v prípade záujmu