Pár slov o nás


Keď som sa v roku 2009 zoznámil s penovým sklom, napadla ma myšlienka: ,, základy na penovom skle, priniesť ako dobrú a spoľahlivú službu, ktorá na Slovensku a v Čechách ešte nie je.´´

Zakladanie na penovom skle, som vnímal ako posun vpred, smerom k ekologickému stavebníctu, s ktorým sa dá pri pohľade na celý koncept výstavby a bývania dosiahnuť úsporné riešenie. A tak som kúpil prvú dodávku, našiel som prvých pomocníkov a začali sme realizovať základy na penovom skle. Vznikali prvé vzťahy s architektmi a projektantami, ktorí túto službu vítali a myšlienku podporovali. K tomu pomaly pribúdali ďalší a ďalší pracovníci, z ktorých sa stávali majstri, parťáci, stavbyvedúci. K zakladaniu na penovom skle sme po čase pridali služby, s ktorými sme chceli ísť zákazníkom v ústrety. Dnes je tu pre vás dobrý tím ľudí, pripravený odovzdať vám svoje skúsenosti, dodať vám dobrú službu, kvalitne a včas. A každý deň pracujeme na tom, aby sme sa posúvali vpred.

Účel firmy ecoZÁKLADY:

Sme tu preto, aby sme svojou mierou prispeli k posilneniu myšlienky ekologického stavebníctva, v ktorom je poriadok, organizovanie a dobré vzťahy. Preto organizujeme a rozširujeme firmu, zákazník u nás dostáva dobré služby a pracujeme tak, aby bol naozaj spokojný a mal s firmou dobré vzťahy a odporúčal ju ďalej. Vďaka tomu firma expanduje, poctiví a pracovití zamestnanci sa vzdelávajú, majú priestor k profesnému rastu a využitiu svojich schopností, čím pre seba a svoje rodiny zabezpečia dobrý a stabilný život.

Na predaj ecozaklady.sk

  • + realizačné materiály
  • + rozpočtový systém na predaj základových dosiek
  • + zaučenie
  • + 2x web na predaj penového skla
  • + s.r.o. v prípade záujmu